Parkiet krajowy – Mozaika przemysłowa krajowa

W ramach parkietu krajowego proponujemy Państwu mozaikę przemysłową. Parkiet to sposób na trwałe i eleganckie wykończenie podłogi. Oferujemy Państwu tylko parkiet wysokiej jakości.

buk-drzewo-2

  • Mozaika przemyłowa DĄB ABC 14×10-20×160-300

    Dąb to gatunek drewna krajowego o pięknej brązowo- słomkowej kolorystyce, wspaniale nadającej się do dużych salonów, mniejszych pokoii, korytarzy. Drewno jest o bardzo wyraźnym rysunku usłojenia i charakterystyce, posiadający dużą twardość i niską skurczliwość. Przed zakupem proponujemy obejrzeć dokładnie ten gatunek i efekt jaki Państwo uzyskają po nałożeniu na niego lakieru chemicznego, wodnego bądź oleju. Efekt końcowy jest bardzo uzalezniony od zastosowania przez Państwa warstwy lakierniczej i opis na telefon może być nie wystarczający. W naszej firmie uzyskacie Państwo możliwość obejrzenia takich próbek.

  • Mozaika przemyłowa DĄB WĘDZONY ABC 14×10-20×160-300

    Dąb wędzony to gatunek drewna krajowego o pięknej czarnej  kolorystyce, wspaniale nadającej się do dużych salonów, mniejszych pokoi, korytarzy. Drewno jest o bardzo wyraźnym rysunku usłojenia i charakterystyce, posiadający bardzo dużą twardość i niską skurczliwość. Gatunek Dębu Wędzonego występuje w klasie opisywanej ABC. Przed zakupem proponujemy obejrzeć dokładnie ten gatunek i efekt jaki Państwo uzyskają po nałożeniu na niego lakieru chemicznego, wodnego bądź oleju. Efekt końcowy jest bardzo uzależniony od zastosowania przez Państwa warstwy lakierniczej i opis na telefon może być nie wystarczający. W naszej firmie uzyskacie Państwo możliwość obejrzenia takich próbek.

  • Mozaika przemysłowa AKACJA PARZONA ABC 14×10-20×160-300

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s